..::Книги::..
Ve molime da se logirate!

..::Книги::..

Македонски Форум за литература
 
HomeGalleryПрашања/ОдговориБарајРегистрирајте сеЧленовиЧленски групиВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
состави дела
Latest topics
» Жан Пол Сартр
Чет Дек 17, 2015 9:26 pm by GOD

» Што мислите за Буковски?
Чет Дек 17, 2015 9:25 pm by GOD

» Гавранот - Едгар Алан По
Чет Дек 17, 2015 9:15 pm by GOD

» Online после 8 години!
Чет Дек 17, 2015 9:14 pm by GOD

» Sugarfx Light Pack 3.0
Вто Мај 06, 2014 12:07 am by Гостин

» Bread And Wheat.rar
Пон Мај 05, 2014 11:23 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» Directx 11 Free Download For Windows 7 64 Bit Full Version
Пон Апр 21, 2014 2:59 am by Гостин

» itnoo!
Вто Апр 17, 2012 3:01 pm by dreamer

Ноември 2017
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Top posting users this week

Share | 
 

 Во врска со форумот „Проза“!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
GOD
Администратор
avatar

Male Број на мислења : 54
Age : 32
Локација : Heaven
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-04

ПишувањеПредмет: Во врска со форумот „Проза“!   Нед Ное 04, 2007 10:03 pm

Овде се пишуваат теми за книги кои сте ги прочитале, сакате да ги прочитате, па барате мислење од останатите. Истотака тука се полемизира за тоа одредено дело, значи дебати и такви работи.

Се надевам на ваша плодна соработка!

Поздрав!
king
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://knigi.forumotion.com
libertyFemale Број на мислења : 6
Age : 35
Локација : Skopje
Репутација : 0
Registration date : 2007-11-07

ПишувањеПредмет: Re: Во врска со форумот „Проза“!   Пон Ное 19, 2007 6:11 pm

citav edna dobra kniga ustvari za mene dobra ja preporacav na edna prijatelka ne i se bendisa.Knigata se vika "Bilet vo eden pravec" od francuski pisatel Didie van Koveler.Ja ima vo gradskata biblioteka vo Bitola i kolku sto svativ administratorot e od Bitola i preptpostavuvam poveketo dosegasni clenovi.Ako ja ima nekoj citano sakam da slusnam tugo mislenje za istata.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Во врска со форумот „Проза“!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
..::Книги::.. :: Проза :: Романи-
Отиди до: